در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
خريد اي پد
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mazhan
تاريخ: 1397/7/17  ساعت: ۰۵

عصر سه‌شنبه ۱۷ مهر ماه، گوگل طي مراسمي كه در نيويورك برگزار مي‌كند، از جديدترين توليدات سخت‌افزاري خويش پرده‌برداري خواهد كرد . هيجان‌انگيزترين بخش مراسم گوگل كه طرفداران توليدات اين غول دنياي تكنولوژي مدت‌ها درانتظار آن بودند، معرفي جديدترين نسل از گوشي‌هاي هوشمند گوگل يعني دو تلفن همراه پيكسل ۳ و پيكسل ۳ ايكس‌ال خواهد بود . گوشي‌هايي كه بعد از آيفون‌هاي جديد، مي توانند مهم‌ترين گوشي‌هاي اين سال باشند . 

خريد اپل واچ 


كنفرانس گوگل براي معرفي پيكسل ۳ و جديدترين دشوار افزارهاي اين كمپاني را ۱۷ مهر ماه ساعت ۶:۱۰ عصر در همين مقاله به رخ زنده تماشا كنيد . جور ايكس‌ال از نسل سوم گوشي‌هاي پيكسل، مشابه ساير گوشي‌هاي پرچمدار يك عدد دو سال اخير دارنده بريدگي بالاي نمايشگر يا همان ناچ خواهد بود . بر بر خلاف طراحي صفحه نمايش كه گوگل با ترند روز جهان همراه گرديده است، در ساخت دوربين با موج جديد دوربين‌هاي چندتايي هم پا نشده و همچنان بر سنت خويش در استعمال از تك لنز پايبند بوده مي باشد . پيش‌تر و در گوشي پيكسل ۲ گوگل اثبات كرده بود كه با تك دوربين مي‌توان كيفيتي قابل مقايسه با بهترين دوربين‌هاي چندگانه گوشي‌هاي پرچمدار ارائه كرد . بخش زيادي از توانايي دوربين گوشي‌هاي پيكسل به اقتدار الگوريتم‌هاي هوش مصنوعي به كار رفته در اين گوشي‌ها مربوط ميشود كه توقع ميرود گوگل اين الگوريتم‌ها را در پيكسل ۳ ارتقاء داده باشد . 
تلفن همراه پيكسل 3 ولي فقط هنرپيشه مراسم روز سه شنبه موبايل پيكسل ۳ نميباشد . گوگل در اين مراسم همانند مراسم سال گذشته، در كنار گوشي‌هاي پيكسل، گجت‌هاي گوگل هوم، كروم‌كست، نسل نو پيكسل‌بوك و نسل نو هدفون‌هاي پيكسل را معرفي خواهد كرد . براي اين كه اطلاعات بيشتري در خصوص اين مراسم و گجت‌هايي كه در آن معرفي مي‌شود، به دست آوريد مطلب «۹ چيزي كه از مراسم پرده برداري گوگل پيكسل ۳ توقع داريم» را در ديجي‌كالا مگ مطالعه فرمائيد . 

خريد آي پد
درصورتي كه شما نيز نسبت به ديدن جديدترين توليدات سخت‌افزاري گوگل هيجان‌زده هستيد، ميتوانيد مراسم گوگل براي رونمايي از اين محصول ها را به صورت زنده از ديجي‌كالا مگ تماشا كنيد . در تحت همين پست مي توانيد لايوبلاگ و گزارش فارسي رويداد را به صورت هم زمان با مراسم مهم دنبال كنيد . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :mazhan
تاريخ: 1397/7/16  ساعت: ۰۶

عنكبوت ‌ها پس از هر توقف، قابليت و امكان پرش تا ۶ برابر ارتفاع بدن خويش را دارا‌هستند . دانشمندان دانشگاه منچستر در انگلستان انديشه مي نمايند احتمالا اين امكان عنكبوت ‌ها، براي روبات ‌ها قابل اجرا باشد . آن‌ها براي نظارت جنبش يك عنكبوت جهنده موسوم به «كيم» (Kim) و تحليل چگونگي انتقال اين قابليت به روبات، از ادغام سي ‌تي ‌اسكن‌ و دوربين‌ هاي پر سرعت استعمال كردند . اين گروه، از پريدن ‌هاي كيم فيلم ‌برداري و آن‌ها را به‌ رخ جنبش آهسته پخش كردند .

خريد اپل واچ

سپس، براي فهم ساختار بدن و پاي مقام عنكبوتيان در سطحي بي‌ سابقه، يك مدل سه‌ بعدي ابداع دادند . نتايج اين بررسي، به طور كامل مطابق توقع دانشمندان فقدان . اين قضيه به طور كامل آشكار مي باشد كه عنكبوت‌ ها براي كشش پا هاي خود، از فشار هيدروليك به كار گيري مي‌نمايند اما درحال حاضر مشخص و معلوم گرديده كه آن ها براي پرش به اين اقتدار نيازي ندارند . همچنين، دستورالعمل پرش، به مسافت مسافرت آن‌ها و تغيير تحول يا عدم تغيير و تحول در رفتارشان بستگي داراست . ممكن است عنكبوت، براي شكار طعمه، روي يك پريدن كوتاه تمركز نمايد اما ممكن ميباشد يك جهش بلند، موجب نگهداري انرژي شود . هنوز نكات ناشناخته ‌اي در اين قضيه وجود داراست . براي مثال، توجه عنكبوت ‌ها در به كار گيري از حركت هيدروليك چقدر هست و اين‌كه روبات ‌هاي نو نمي‌توانند همين اندازه قدرت و كنترل عنكبوت را داشته باشند . با اين حالا دست اندركاران مي گويند : اين پژوهش براي ساخت روبات ‌ها، نبايد مدام از سگ ‌ها يا اين كه انسان‌ ها الهام گرفت . 

خريد آي پد

:
برچسب‌ها:

نويسنده :mazhan
تاريخ: 1397/7/15  ساعت: ۰۶دستور سايبري ترامپ 
پاراگراف مشهوري در قضيه به كارگيري از اينترنت وجود دارد كه مي گويد: «كسي كه نمي داند در وب به دنبال چيست، در واقع دنبال كليه چيز مي باشد .» حقيقت اين است كه وجود جذابيت مضاعف زياد و ارائه بسيار گسترده و مالامال زرق و برق اطلاعات در اين رسانه، هر فردي كه سواي هدف وارد آن شود را ساعت ها ميخ كوب خواهد نمود . در وضع ذهن فرد به مانند يك جاروبرقي انواع و اقسام داده ها را در اين فضا جذب مي كند؛ اطلاعاتي كه مشخص نمي باشد هر كدامشان چه تأثيري در تفكر، خلق و سبك معاش وي مي گذارد! اين در حالي ميباشد كه برخي از بزرگان آشنا با فضاي رسانه معتقدند كه در جامعه ديني، مي بايست فرهنگ وتمدن فقهي رسانه هاي كارآمد و جديد (مانند اينترنت) را به سرويس خويش درآورد و از آن به عنوان وسيله انتشار معارف و فرهنگ خويش به كار گيري كند . و درحال حاضر اين كه انجام بررسي مختصر بر روي جامعه اينترنتي كشور‌ايران حالت را به مدل اي ديگر نشان مي دهد؛ چنان كه روز به روز شاهد موفق شدن سبك معاش اينترنتي بر شهروندان اينترنتي هستيم به گونه اي كه برخي از كارشناسان از آن به «گارد بازد جامعه اهل ايران در پيش‌رو اينترنت» تعبير و تفسير مي نمايند . از سوي ديگر بعضي معتقدند كه ابزار و تكنولوژي هاي جديد را مي بايست با لوازم فرهنگي آن عهده دار شد و فقط در صورت ملتزم شدن به فرهنگ وتمدن هم پا با ابزار جديد، به كار گيري با صرفه از آن فيس خواهد پذيرفت! ولي بروز برخوردهاي متفاوت فرهنگي در فرهنگ وتمدن هاي متعدد دنيا در پيش‌رو ابزارهايي زيرا اينترنت را مي بضاعت و توان نقطه قابل عيب گيري اين بينش دانست و اين بينش را نوعي «وادادگي» در مقابل تمدن بيگانه دانست . به طور كلي مي توانايي چنين استنباط نمود افرادي كه براي به كار گيري از رسانه اي نظير وب برنامه و آشنايي صدق نداشته باشند، مقهور آن خواهند شد و زير تأثير آن سبك زندگي شان نيز دستخوش تغيير تحول خواهد شد . چرا كه ماهواره، اينترنت و وسايل رابطه جمعي در زمان فناوري تلاش مي نمايد سبك زندگي و گونه پوشش و خوي مردمان در دهكدة جهاني را تا حد زيادي مشابه هم سازد؛

خريد اپل واچ 

ولي هيچ كس سواي پذيرفتن نام‌و‌نشان واقعي خود كه پايين تأثير دين، سنّت و رسوم كشورش مي باشد، نمي تواند به سبك صحيحي از معاش دست يابد . در اين يادداشت كارايي بر اين هست تا جنبه هاي مثبت و منفي تأثير رسانه اينترنت بر سبك زندگي شخص و خانواده ايراني، به رخ مختصر مورد آناليز قرار گيرد . تأثيرات مثبت وب بر سبك زندگي آمارها نشان مي دهد كه ايران با حدود ۷۷ ميليون نفر جمعيت در سال ۲۰۱۰م، با ۴۳ .۲% ضريب نفوذ بيشترين ميزان به كارگيري از اينترنت را در خاورميانه به خويش اختصاص داده مي باشد . امروزه وب بخش مهمي از معاش ايرانيان از جمله فعاليت و درس، سرگرمي و فعاليت هاي اجتماعي را در برگرفته است[۱] . ارتقا كيفيت و كميت تحقيقات علمي، نزديك شدن مردمان به هم، برقراري ارتباط صوتي و چهره‌اي با اقتصادي ترين روش، صرفه جويي در وقت و هزينه و قابليت و امكان دسترسي به جديدترين مباحث علمي روز، از پاراگراف مزاياي به كارگيري از اينترنت مي باشد .[۲] در ادامه به تحليل برخي ديگر از تأثيرات مثبت اينترنت بر سبك معاش مي پردازيم: كوچك شدن جهان و پرورش فرهنگي ساخت تغييرات گسترده جهاني آن‌گاه از شكل گيري اينترنت، بخش اعظمي را به اين اعتقاد رسانده است كه وب برهان اكثري از تغييرات فرهنگي و تكنولوژيك در حوزه هاي متعدد زندگي روزانه است؛ منشأ اين برداشت از اين ويژگي نشات مي گيرد كه اينترنت متنوع ترين و سهل وآسان الوصول ترين نوع رسانه هاست . به تعبيروتفسير مارشال مك لوهان[۳] مهم ترين تأثير فناوري اطلاعات تبديل دنيا به يك دهكده جهاني[۴] مي باشد و اين به آن معناست كه قابليت و امكان برقراري رابطه با ديگرافراد و اطلاع از اخبار و رويدادهاي جهاني و مسائل فرهنگي و اجتماعي بقيه نقاط جهان به سرعت براي همگان آماده شده هست .اگر‌چه نظريه مك لوهان پس از او مسئله مناقشه دانشمندان ارتباطات واقع شد اما وب را مي بضاعت محيطي دانست كه براي تبادل فرهنگي فضاي مناسبي آماده مي نمايد و مسيري براي دسترسي يوزرها به تمدن هاي ديگر باز مي نمايد . و مي بضاعت چنين تيتر كرد كه وب خود، نوعي خرده فرهنگ وتمدن و يا فرهنگي مي‌باشد كه مي تواند ديگر فرهنگ و تمدن ها را در بر گيرد؛ و البته هم همه فرهنگ وتمدن ها و خرده فرهنگ ها درصددند تا بر روي اين خرده تمدن جهاني تأثير بگذارند . سرويس ها آموزشي و پژوهشي در اعلاميه اجلاس جهاني جامعه اطلاعاتي[۵]

خريد آي پد

چنين اشاره گرديده است: دسترسي ارزان به شبكه هاي فيبر نوري، كابلي، بي سيم و ماهواره ها مي تواند خلاقيت، ابداع و اشتغال زايي محلي و نيز اجتماعات محلي را تقويت نمايد و در عين درحال حاضر منفعت وري را بهبود بخشد و در يك صحبت «كسب ارزش بخش اعظم از منابع كمتر» را به وقوع پيوستن بخشد . اين امر تهيدست گسترش مناسب فناوري و يادگرفتن كاربرد فناوري در كنار استعمال موءثر از فناوري ها و توليد ظرفيت هاي نو براي آموزش و پژوهش مي‌باشد . ترديد نيست كه اينترنت و گنجايش هاي جانور در آن با كنار گذاشتن محدوديت هاي وقتي و مكاني و با قابليت به كارگيري از كليه قالب هاي سمعي و بصري جانور مي توانند نظام يادگيري را متحول سازد .[۶] امروزه يكي از همگاني ترين به كار گيري هاي اينترنت، جهت فراگيري و هم پژوهش مي باشد؛ و تعداد متعددي مدارس و مراكز خوب آموزشي و دانش گاه ها و دانش كده ها اينترنتي كه در حال سرويس دهي به عشق و علاقه مندان آموزش مي باشند، در كنار پژوهشكده ها و پژوهشگاه ها و مراكز تحقيقاتي، مبين اين موضوع است . ارايه سرويس ها به «شهروند الكترونيك» در واقع «ارايه سرويس ها ارتباطي»، كاركرد پرمصرف و حياتي وب است؛ و يك عدد از دست اندركاران عمده جذب و عشق مند شدن افراد جهت استعمال از وب مي باشد . يك عدد از مفاهيمي كه تأثير متعددي در سبك معاش آتي جامعه خواهد داشت «شهروند الكترونيك» ((e-Citizen است؛ كه به طور عام به فردي گفته مي شود كه مهارت هاي معاش در جامعه اطلاعاتي را فرا گرفته و بتواند از مزاياي اين دسته زندگي به كارگيري كند[۷] . شهروند الكترونيك كاركشته مي‌باشد آخري اطلاعات، اخبار، كالاها و قابل انعطاف افزارها را در چندين دقيقه از روش وب جستجو كرده و به دست آورد . نيز مي تواند تمامي مراحل مسافرت را از قبل، به ياري اينترنت برنامه ريزي نمايد . وي از روش وب به راحتي از زمان هاي شغلي جانور آگاه مي شود و بخش اعظمي از كارها را بدون خروج از خانه يا محل فعاليت و سواي مراجعه حضوري انجام مي دهد . و همينطور توان بيشتري در دفاع از دستمزد شهروندي خود دارد . معنا ديگري كه در انتخاب سبك معاش جامعه تأثير به سزايي خواهد داشت، «دولت الكترونيك» است؛ كه استفاده از فناوري هاي اطلاعاتي و ارتباطي به منظور ارائه خدمات دولتي، به رخ به هنگام و بي واسطه به شهروندان مي باشد . دولت الكترونيك به اشخاص تسهيلات لازم جهت دسترسي مناسب به اطلاعات و خدمات مدني و فرصت هاي گسترده تر براي شركت كردن در فرايندها را ارائه مي كند .[۸] توسعه و گسترش اقتصادي و تجارت الكترونيك وب هزاران شغل براي كاركنان صنعت هاي رسانه اي فراهم ساخته و به رخ غيرمستقيم براي ميليون ها خانواده ديگر شرايطي را مهيا كرده تا زندگي خويش را از روش عمل هاي مربوط به اينترنت تأمين كنند .[۹] در تعريف تجارت الكترونيك گفته شده هست اين تجارت تمام پروسه توسعه، بازاريابي، فروش، تحويل، سرويس ها و پرداخت الكترونيكي براي توليدات و خدمات مبادله شده در بازارهاي كانال اي و جهاني مشتريان را در بر مي گيرد . استعمال از تجارت الكترونيك مزاياي بخش اعظمي دارد؛ از جمله: صرفه جويي در هزينه ها، كاهش هزينه مبادلات، افزايش كارآيي، تغيير و تحول فرآيندهاي مديريت و تأسيس بنگاه هاي اقتصادي، كاهش هزينه كاوش، دسترسي بخش اعظم و سهل و آسان خيس به اطلاعات، تعديل قدرت ميان توليدكننده و مصرف كننده، كاهش محدوديت ورود به بازار، ارتقا رقابت، كاهش فيض انحصاري و . . . . [۱۰] تأثيرات منفي وب بر سبك زندگي اينترنت توانسته مي‌باشد ابعاد نو اي را به سبك معاش آدميان توشه نمايد؛ و هر يك‌سري استعمال از آن توانسته بخش اعظمي از مشكلات مو جود در زندگي اشخاص بشر را حل نمايد، اما نسل آدم را در گير مشكلات زيادي هم كرده ميباشد . اما تأثير رشته آوري اينترنت در اين زمينه بدون واسطه نمي باشد و عمده تابع گونه استفاده از آن و هم بسته به متغيرهاي سن، جنس، تحصيلات و غيره هست . مشكلاتي مانند استفاده تفريحي و غيرعلمي، دسترسي به مساله غير اخلاقي، عدم وجود محدوديت در به كار گيري براي قشرهاي متفاوت و . . . . در ادامه به تحليل تأثيرات منفي وب بر سبك زندگي افراد در سه بعد «اجتماعي»، «خانوادگي» و «فردي» مي پردازيم: الف) آنگاه اجتماعي مساله فراواني در موضوع اثرات منفي اينترنت در آن گاه اجتماعي سبك معاش قابل طرح و بحث است؛ البته در اين بخش از متن جهت رعايت اختصار به سه زمينه كلي اكتفا مي شود: ۱ . تبديل وب به يك ارزش ۲ . تأثير وب بر نام‌و‌نشان و باورهاي اجتماعي افراد ۳ . اشاره به يك نمونه از معضل هاي اجتماعي حاصل از به كارگيري ناصحيح از وب (افشاي داده ها شخصي) . 
- تبديل وب به ارزش امروزه با تعابيري همچون «اينترنت بخشي از لاينفك زندگي بشر است» و «به كسي كه اينترنت بلد نباشد بي سواد مي گويند» و «دنيا، دنياي اينترنت و كامپيوتر است» روبرو هستيم كه هر يكسري به نوعي سخن از واقعيت همگاني شدن اينترنت مي گويند، ولي اجباري جامعه را به سمتي سوق مي دهند كه در غايت ابزاري همچون وب را به يك ارزش تبديل مي كند . در واقع برخوردي اين گونه با وب به جاي اين‌كه فرد مستضعف به آن را با آن مشغول سازد، نوعي احساس نياز كاذب در افراد به وجود مي آورد؛ كساني كه احتمال دارد مخاطب حقيقي وواقعي اين رسانه نباشند و در فيض جذب حواشي آن مي شوند كه به شخصيت و ساختار فكري و در نتيجه رفتارها و كنش هاي اجتماعي آنها لطمه وارد مي گردد . 
- قبض و بسط باورها پژوهش ها مؤيد نظرها كارشناسان مذهبي در خصوص تأثير منفي وب بر باورها و نام و نشان فرهنگي جوانان جامعه هست . در پژوهشي كه در سنندج در ميان دو تيم دختران (آناني كه از اينترنت استعمال مي كردند و كساني كه از آن به كارگيري نمي كردند)، چهره گرفت محاسبه يافته ها نشان داد كه ميان دو تيم ذكر شده به نظر نام‌و‌نشان ديني، قومي، خانوادگي و فردي تفاوت معناداري وجود دارد؛ و اين هويت ها در افراد گروه نخستين ـ كه از اينترنت به كار گيري مي كردند ـ از قوت كمتري برخوردار هست .[۱۱] گرچه اين قضيه نشان دهنده اين مي باشد كه تأثير نهادهايي چون آيين در فرآيند نام و نشان سازي جوانان در وب كم رنگ شده است، ولي نشان دهنده اين هم مي‌باشد كه مؤلفه هاي نام و نشان يابي جوانان در رسانه وب خارج از در اختيار گرفتن مراجع فقهي و ساختارهاي قانوني متولي آناليز بر آن مي باشد . بي ترديد تداوم اين اندك رنگ بودن تأثير مراجع فقهي در اينترنت سبب به شكل گيري نسلي از جوانان خواهد شد كه سبكي از معاش را انتخاب خواهند نمود كه آئين در آن كمترين نقش را خواهد داشت . متأسفانه اكثر وقت ها برنامه هاي اجرا شده در وب به خصوص در موضوع هاي فرهنگي و اجتماعي فارغ از مطالعه مخاطبين و بي توجه به وضعيت علمي و فرهنگي آنها تدارك ديده مي شود، اين برنامه ها سبب ترويج ناسالم فرهنگ در بين خانواده ها مي شود و خير تنها به توسعه و گسترش فرهنگي اعضاي خانواده سبب ساز نمي شود، بلكه خانواده را به نوعي در گير قبض باورهاي اجتماعي مي كند .[۱۲] 
- افشاي اسرار شخصي محققان براين باورند كه يكي از كاركردهاي ديوانه وب اين است كه خوف هاي معمول در تعاملات اجتماعي را از بين مي موفقيت و به همين برهان افراد در ارتباطات اينترنتي به عدم بازداري شخصي و خودافشاگري براي توليد صميميت دچار مي شوند . گمنام بودن استفاده كننده وب يكي ديگر از دلايلي است كه امكان خودافشاگري را در اينترنت ارتقا مي دهد .[۱۳] اما واقعيت اين مي باشد كه همواره افرادي هستند كه قصد دارا هستند با به دست آوردن اطلاعات فردي از اين اسرار سوء به كارگيري كنند . با يك جستجوي مختصر در اينترنت متوجه حجم مضاعف زيادي از افراد مي شويم كه به علت اعتماد به بقيه افراد و افشاي اسرار شخصي شان خير فقط در معاش مجازي بلكه در فضاي حقيقي و واقعي هم مبتلا مشكل‌ها فراواني گرديده اند . 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :mazhan
تاريخ: 1397/7/10  ساعت: ۰۷

پيشرفت دولت ها به جايي رسيده هست كه آدم مجهز به يك وسيله ارتباطي بدون سيم ، آزادانه در حالا تحرك بتواند رابطه داشته باشد . اين تكنولوژي كه تلفن هم پا يا اين كه موبايل ناميده مي شود، علاوه بر اينكه آسايش، آرامش خيال، سهولت برقراري رابطه بدون قيد بازه و مكان را فراهم آورده است تأثيرات خاص فرهنگي، رفتاري و اجتماعي شگرف نظير ساير تكنولوژيهاي مدرن در يوزرها به وجود آورده است .

خريد اپل واچ 

در تحقيق حاضر به محاسبه نقش گوشي تلفن هم پا و تأثيرگذاري آن در موقعيت فرهنگي ارتباطي يوزرها ميان دانشجو يان فن ارتباطات دانش كده آزاد اسلامي واحد تهران راءس مجتمع دانشگاه وليعصر پرداختيم . از حيث هدف تحقيق، تحقيق حاضر را مي بضاعت و توان در رده تحقيقات كاربردي به اكانت آورد؛ از لحاظ نحوه گردآوري داده¬ها، تحقيق حاضر جزء تحقيقات توصيفي از دسته پيمايشي مي باشد . جامعه آماري تحقيق حاضر دربرگيرنده كليه دانشجو ها رشته ارتباطات دوران كارشناسي و كارشناسي ارشد دانش كده آزاد اسلامي واحد تهران مركز مجتمع وليعصر (عج) مي باشد . تعداد جامعه آماري پژوهش حاضر ۷۴۲ نفراست كه مشتمل بر ۶۰۴نفر دانشجوي زمان كارشناسي و ۱۳۸نفر دانشجوي بازه ارشد مي باشد . به منظور نمونه گيري از خط مش نمونه گيري تصادفي طبقه بندي به كارگيري شده ميباشد بنابراين تعداد نمونه مساوي با ۲۸۶ نفر از دانشجو ها مدت كارشناسي و كارشناسي ارشد حرفه ارتباطات اختيار گرديد . جهت سنجش نظارت نقش و تاثير گوشي بر وضعيت فرهنگي ارتباطي كاربران از پرسشنامه ۲۸ سوالي كه محقق ساخته، استفاده شد كه به وسيله شش سوال اول به نظارت متغير هاي دموگرافيكي در مثال پرداخته مي شود و بوسيله سوال هاي ۷ تا ۲۸ داده ها لازم در باب پاسخگويي به سوالات و فرض ها تحقيق فراهم مي گردد . در تحقيق حاضر اطلاعات به دست آمده با به كار گيري از شيوه¬‏هاي آمار توصيفي و آمار استنباطي قضيه تجزيه و تحليل قرار خواهندگرفت، لذا در محاسبه توصيفي از جدول توزيع فراواني ، شاخص هاي مركزي ، پراكندگي و همينطور در آناليز استنباطي داده ها از امتحان خي دو يا مجذور كا ( امتحان استقلال آماري )جهت تعيين رابطه و تاثير گذاري ميزان استعمال از گوشي تلفن همپا به ارتباط ها انساني و سري ، مدل فرهنگ ارتباطي ،اجتماع گريزي ،افزايش داده ها محيطي كاربران و تمايل به برقراري ارتباط با فرآورده مخالف از آزمون هم بستگي (خي دو ) استفاده گرديده ميباشد . در نتيجه فرضيه اول :

خريد اي پد

دربين اندازه استفاده از گوشي تلفن يار و ارتباطات انساني رابطه مضمون‌ دار وجود دارد . فرضيه دوم: بين اندازه استعمال از تلفن ياور و ارتباطات خصوصي ارتباط معني دار وجود دارااست . فرضيه سوم: در بين مقدار استفاده از گوشي تلفن هم پا و رغبت به فرد گرايي ارتباط معني دار وجود دارد . فرضيه چهارم: ميان اندازه استعمال از گوشي تلفن همراه و تمايل به اجتماع گريزي كاربران رابطه معنادار وجود دارااست . فرضيه پنجم: بين مقدار استعمال از گوشي تلفن ياور و افزايش مقدار داده ها كاربران از محفظه اجتماع ارتباط معنادار وجود دارد . فرضيه ششم: ميان ميزان استفاده از گوشي تلفن هم پا و افزايش رغبت به برقراري ارتباط با جنس مخالف رابطه معنادار وجود داراست . 

:
برچسب‌ها:

[ ]