woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
راهنماي خريد تبلت دانش آموزي و تبلت مناسب كودكان سئو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :امين طيرانيان
تاريخ: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۴:۰۳

روز جاري با مرور اختصاري تاريخچه موبايل هاي سامسونگ ، نگاهي به بعضي از توليد ها اين شركت خواهيم داشت كه با طراحي‌هاي مضاعف بد، با انتقادهاي زياد رو به رو شدند . 

خريد اپل واچ
سامسونگ كمپاني پيشرو در قضيه طراحي گوشي تلفن هاي هوشمند است . كه اين شركت كره‌اي محصولاتي با ارزش و مقام بالا ايجاد مي‌كند كه سزاوار برچسب‌هاي قيمت بالايشان هستند . سامسونگ هيچ ترسي از آزمايش طرق نو ندارد و آن گاه از ياد دادن درس‌هاي بسيار، مراقب دور نشدن علاقه مندان هم مي باشد . گوشي هاي محرمانه گلكسي اس 9 ضمن بهره‌گيري از قابليت‌هاي فراوان، نيازهاي مصرف‌كنندگان را هم رفع مينمايد . در اين موبايل خبري از جك هدفون نيست، اسكنر اثر انگشت به بخش پاييني دوربين منتقل شده هست و درحال حاضر كاربران ميتوانند موبايل لاكچري خويش را به رخ وايرلس نيز شارژ نمايند . 
هرچند، گلكسي اس 9، آخري و جديدترين تلفن همراه سامسونگ در في مابين توليد ها پريميوم Galaxy S محسوب مي شود و در كنار آن مي‌توان محصولات ديگري از خصوصي Galaxy J و Galaxy A را هم پيدا كرد كه بخش اعظمي از آن ها فاقد ويژگي‌هاي منحصربه‌فرد به فرد مي‌باشند . شايد طراحي تلفن همراه هاي مدرن سامسونگ خوب باشد، اما براي مرور تلفن همراه ها و تبلت هايي كه طراحي قابل قبولي نداشتند، نيازي به ظريف شدن در تاريخچه اين كمپاني نميباشد . 
پيش از ايجاد تلفن هاي هوشمند، سامسونگ اكثر يك شركت خوشه‌اي صنعتي ناشناخته بود و در زمينه‌هاي مختلفي همچون توليد كشتي‌هاي محموله غول‌پيكر، تانك‌ها، تلويزيون‌ها، ماشين‌هاي شستشو و تقريبا هر چيزي عمل مي كرد . امروزه سامسونگ گشوده نيز تمام اين امور را انجام مي‌دهد، البته درحال حاضر شناخته شده است . 
سامسونگ الكترونيكس به تيتر بخشي از اين كنلگومرا، يك توليدكننده تجهيزات با اهميت (OEM) بود كه براي ساير شركت‌ها، اجزاي ارزان‌قيمت را ساخت ميكرد . از سال 1993 تا 1996، مدير ارشد اجرايي آن يعني لي كان هي، جنبش كمپاني را در جهت فعاليت‌هاي نوآورانه تغيير‌و تحول اعطا كرد . در سال 1995، او و هيئت مديره با نابود كردن تعداد متعددي از دستگاه‌هاي سامسونگ در پيش‌روي چشمان كارمندان، نارضايتي خود از كيفيت آنان را نشان دادند . يك سال بعد، لي كان هي در بيانه‌اي ديدني و پيش‌داورانه در موضوع طراحي در آينده، به «سال انقلاب طراحي» اشاره كرد و آغازگر راهي شد كه روز جاري سامسونگ به تيتر پيشرو در آن قرار دارد . 

خريد آيپد
ولي در مسير موفقيت، سامسونگ تصميمات غلط بسياري در پباده سازي داشت؛ ما بعضي از اين طراحي‌ها را واقعا دوست داشتيم چرا كه جلوتر از مدت خود بودند، البته برخي حتما بد بودند . در ادامه، اين توليدها را محاسبه ميكنيم . 
مرور تاريخچه گوشي هاي سامسونگ كه طراحي نااميدكننده داشتند اول Galaxy موبايل هاي سامسونگ در سال 2009، سامسونگ گوشي تلفن هوشمند Galaxy i7500 را روانه بازار كرد . اين اوليه موبايل از سري گلكسي و او‌لين دستگاه مجهز به اندرويد سامسونگ بود . گلكسي i7500 به نمايشگر لمسي اولد، اندرويد 1 .5 و يك باتري دوچندان بد مجهز گرديده بود و مكانيسم قفل شدن و باز شدن كاغذ نمايش، بسياري از كاربران را شگفت‌زده كرد . حقيقتا، پباده سازي بد بالاتر از صورت ظاهري اين گوشي ميباشد . 
عرضه نسل اول گلكسي نوت اولين سري از تلفن همراه هاي گلكسي نوت سامسونگ، كاغذ سناريو هاي تعالي را پيش روي يوزرها قرار دادند؛ چيزي كه دوستداران اپل (و استيو جابز) به آن مي‌خنديدند . اين حركت يك پيروزي براي سامسونگ محسوب مي‌شود، اما توليدها آن فاقد پباده سازي و احساس پريميوم بودند . در آن زمان، فريم پلاستيكي پشتي موبايل با ظاهر درخشان خود با انتقادهاي فراواني رو به رو شد . اين طراحي علاوه بر سر خوردن گوشي از دست، شم دستگاهي ارزان‌قيمت را القا مي كرد . 
نسل اول Note نتوانست آن را به محصولي مختص تبديل كند، ولي گلكسي نوت 2 و گلكسي اس 2 بابت جذب عمده اثر انگشت بوسيله صفحه سناريو و به كار گيري مجدد از طراحي گذشته كه منجر رمز خوردن گوشي از دست مي‌شد، بيش از پيش مورد انتقاد همگان قرار گرفتند . 
تلفن همراه هاي سامسونگ سامسونگ در حالي از پلاستيك در محصول ها خود به كار گيري مي‌كرد كه رقباي آن با متريال زيباتر و شايد جذاب‌تر، روانه بازار مي‌شدند . گلكسي نوت 2 علي‌رغم ويژگي‌هاي فراوان خوب، به حافظه داشتن سطحي براق كه بعضي فروغ و روشنايي را در جهت‌هايي آزاردهنده بازتاب مي‌كرد، هيچ جايزه‌اي به حافظه بدنه و كيفيت ايجاد دريافت نكرد . 
سامسونگ همواره با كمپاني اپل مقايسه ميشد . چه بسا با وجود گوشي هايي كه ويژگي ها فني آن‌ها فراتر از انتظارات بود، يوزرها مدام سامسونگ را در طراحي يك گام عقب‌تر از اپل مي‌دانستند . احتمال دارد همين قضيه را بتوان علت تصميمات خيره كننده اپل تيتر كرد . 
گلكسي نوت 3 تلفن همراه هاي سامسونگ سامسونگ در جواب به انتقادها در استعمال از پلاستيكي كه به سادگي از دست راز مي‌خورد، گلكسي نوت 3 را با چرم تصنعي و كوك‌هاي ساختگي روي كادر پشتي ايجاد و عرضه كرد . احساس لطافت اين متريال به ميزان كافي دلپذير بود و براي مردم، نمونه توليدها چرم را يادآوري مي كرد . اين پباده سازي قضيه اعتنا بخش اعظمي از كاربران قرار گرفت و چه بسا “Bogdan Petrovan” از وب‌سايت “Android Authority” در تحليل خويش به تجربه كاربري مناسب‌تر آن و حس بهتري كه در مقايسه با آيفون منتقل مي‌كرد، اشاره كرد . 
با اين همه، گلكسي نوت 3 به ميزان كافي نفيس نبود؛ به‌خصوص رنگ سپيد اين گوشي تلفن هوشمند كه با ظواهر سال‌خورده و سواي زرق و برق، آن‌گونه كه مي بايست مورد دقت قرار نگرفت . اين مورد با عرضه موبايل اچ تي سي وان (يا M7) با بدنه‌اي تمام‌فلزي و آينده‌نگرانه، برجسته‌تر مي‌شد . در همين زمان، وان پلاس وان هم با بدنه‌اي پلاستيكي كه تجربه بهتري از يك تلفن همراه پريميوم را در مقايسه با گوشي هاي سامسونگ براي كاربران رقم مي‌زد، روانه بازار شده بود . 
تلفن همراه هاي خيره كننده و غريب سامسونگ در ميان موبايل هاي پرچمدار، كره‌اي‌ها با آزمايش طرق جديد، دستگاه‌هايي مفهومي را روانه بازار مي‌كردند . 
از برجسته‌ترين مورد ها در اين مسئله مي توانيم به Galaxy Camera اشاره كنيم؛ كانسپتي ديدني كه در آن مهندسان تلاش كردند يك دوربين را با تلفن هوشمند تركب نمايند . متاسفانه اين موبايل عكس‌ها را با كيفيتي معمولي تصويب مي‌كرد، شارژدهي بسيار بدي داشت و مضاعف تعجب آور بود كه از آن به تيتر يك تلفن همراه گوشي استفاده فرمائيد چرا كه گلكسي كمرا بضاعت برقراري تماس را نداشت . 
يك عدد از دوستانم اين موبايل را با هدف داشتن 2 چيز در يك چيز خريداري كرد؛ البته در غايت كمي بيشتر از نصف يك عدد و هيچ چيز از ديگري قسمت آن شد . براي آشنايي بيشتر با اين گوشي توصيه مي‌كنيم ويديوي ضميمه‌شده را تماشا كنيد: 

دانلود ويديو گلكسي راند، يك عدد ديگر از گوشي هاي سامسونگ بود كه با طراحي مفهومي، پيش از گوشي LG G Flex عرضه شد . انحناي بدنه اين گوشي بر بر خلاف تلفن همراه خميده ال جي، به سمت طرفين دستگاه هست . هر چند سامسونگ سوگند خورد كه اين طراحي قرار دادن گوشي در جيب را آسان‌تر مي‌كند، البته در غايت به كارگيري از ورقه نمايش خميده تاثيري در بهبود تجربه كاربري نداشت . در آن زمان، ما پيشنهاد كرديم كه از آن عبور نماييد . در روي ديگر سكه، Galaxy Round ميزان ترقي سامسونگ در فناوري و مهارت آن را به تصوير مي‌كشيد . 
تلفن همراه هاي سامسونگ در كنگره جهاني موبايل 2012، سامسونگ از Galaxy Beam پرده برداشت؛ موبايلي اندرويدي كه يك پروژكتور با آن ادغام شده بود . ويژگي ها فني اين مال جديد دوچندان محدود بود و پروژكتور nHD آن، وضوح 360×640 و شدت نور 15 لومن را ارائه مي كرد . 
موبايل هاي سامسونگ روي كاغذ، ما با كانسپتي جذاب رو به رو بوديم، البته در فعاليت همه‌چيز فرق داشت و علي‌رغم شعف فراوان، كيفيت ذيل مانع برد آن شد . به علاوه، شدت نوروفروغ و طول عمر تحت باتري هم از ديگر مشكلات اين گوشي تلفن هوشمند محسوب مي‌شدند . 
گلكسي اس 5 گوشي هاي سامسونگ در حالي كه سامسونگ روي طرح‌هاي مفهومي غير معمول فعاليت مي‌كرد، پرچمداران از ترقي بازماندند . سامسونگ براي مقطع متعددي از پلاستيك در پرچمداران خود به كار گيري كرده بود . در همين زمان، تلفن همراه آيفون 6 هم عرضه گرديده بود . گلكسي S5 به خاطر كيفيت بالاي صفحه سناريو و سخت افزار داخلي حاذق زمينه دقت رسانه‌ها قرار گرفت، البته در موضوع طراحي، همه با يك چيز موافق بودند: اين يك تلفن همراه زشت بود . فريم پلاستيكي اين تلفن هوشمند شباهت متعددي به چسب آسيب داشت و سبب شده بود تا اين گوشي خوش‌ساخت، ارزان به حيث رسد . 
طراحي پرچمدار 2014 سامسونگ موضوع نفد شديد كارشناسان قرار گرفت و فعاليت به جايي رسيد كه سه نفر از طراحان سامسونگ در مصاحبه با وب‌سايت انگجت، علت تعيين اين طراحي و تصميمات خود را اعلام كردند . 
در حالتي كه ما از فلز استفاده مي‌كرديم، حس كرديم پباده سازي كمي سنگين وزن و سرد مي‌شود، ولي با پلاستيك، بافت گرم‌تر است . ما اعتقاد و باور داريم كاربران برخورد گرم‌تر و دوستانه‌تري با دستگاه خواهند داشت . اين متريال همينطور براي سناريو بصري و نمادين كردن كانسپت‌هاي پباده سازي ما بهترين بودند . 
علي‌رغم تمامي اين‌ها، گلكسي اس 5 منجر شد سامسونگ خيلي چيزها را تغيير دهد و چه بسا از رييس طراحي اين شركت يعني “Chang Dong-hoon” هم منظور شد استعفا دهد . هرچند اين مهندس پيش كسوت هم‌چنان با سامسونگ همياري داشت، اما استراتژي‌هاي كمپاني به كلي تغيير و تحول كرد . 
اين دگرگون سازي والا در سامسونگ، در غايت به عرضه موبايل هاي مضاعف عالي گلكسي اس 6 و گلكسي اس 6 اج منتهي شد؛ محصولاتي كه نشانگر تغييرات قابل اعتنا در پباده سازي تلفن همراه هاي سامسونگ هستند . كره‌اي‌ها در ايجاد اين اسمارت فون ها از كادر پشتي شيشه‌اي و قاب آلومينيومي به كار گيري كردند . به علاوه، نمايشگر منحني “Edge” كه امروزه گويش طراحي پرچمداران Galaxy S و Galaxy Note را بيان مي‌كند، سال 2015 پيش روي يوزرها قرار گرفت . 
گوشي هاي سامسونگ هزينه‌هاي به كار گيري از اين پباده سازي معين بودند: پرچمدار سامسونگ فاقد باتري جداشدني، مفاومت در برابر نفوذ آب و خشاب منحصر به فرد كارت خاطر جانبي بود . ولي اين‌ مورد ها از اولويت‌هاي علاقه‌مندان به تلفن همراه هاي تلفن همراه محسوب نمي شوند . به هر صورت، عرضه گلكسي اس 6 حركت مهمي براي اين شركت و پررنگ شدن طراحي موبايل هاي سامسونگ محسوب مي‌شد . 
همچنين بخوانيد: تاريخچه موبايل هاي سري گلكسي اس سامسونگ سامسونگ جديد از بازه عرضه گلكسي S6، پباده سازي تلفن همراه هاي سامسونگ شكوفا شدند و بزرگ‌ترين انتقادي كه كارشناسان طي سال‌هاي اخير از گوشي هاي سامسونگ داشتند، محل قرارگيري اسكنر اثر انگشت در گلكسي اس 8 بوده مي باشد . مديران در مذاكره با رسانه‌ها گفتند باتري مانع انتقال آن به پايين دوربين مي‌شد . البته ايراد هر چيزي كه بود، در گلكسي اس 9 شاهد تغيير آن بوديم . 
تلفن همراه هاي سامسونگ بسياري از تصميمات پررنگ سامسونگ در طراحي تلفن همراه هاي هوشمند، از به عبارتي روزهاي آغازين عمل جواب داده‌اند . نمايشگرهاي بلندمرتبه آن، استعمال از مخلوط شيشه و آلومينيوم در ساخت موبايل و بهره‌گيري از نمايشگرهاي منحني اج، از پاراگراف مهم‌ترين ويژگي‌هاي پرچمداران امروزي كره‌اي‌ها ميباشند . در واقع، سامسونگ بود كه با ترقي خود منجر شد اپل به ارائه موبايل هايي با نمايشگر بزرگتر روي آورده و محصولاتي ريسك‌پذير از جمله آيفون ايكس را عرضه نمايد . افراد كمي در شركت اپل مي‌باشند كه “notch” را يك پباده سازي فوق‌العاده مي دانند . گزينش سعي در عوض شكل، يكي از مشكل‌ترين تصميمات مديران اپل بوده است . 
موبايل هاي سامسونگ به هر صورت، وصال به جايگاه مدرن براي سامسونگ ارزان تمام نشد . درحال حاضر هم چشم همه علاقه‌مندان به گلكسي نوت 9 و همچنين گلكسي اس 10 دوخته شده است؛ آيا سامسونگ باز هم قادر است موفقيت‌هاي پيشين را تكرار نمايد . 


به گزارش دريچه فناوري اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ شايد با خويش تاءمل كرده باشيد كه روند تكامل گوشي تلفن هاي هم پا مدرن به چه شكل بوده ميباشد . حال روزنه فناوري اطلاعات براي شما اين فرآيند را از او‌لين تا آخرين پيدايش اين اعجاز دست انسان بصورت مختر ولي مفيد در اختيار شما قرار مي دهد . صحيح 41 سال پيش بود كه يك دستگاه نسبتا بلندمرتبه و مقداري سنگين وزن تحولي والا در در ميان مردمان مدت خويش ساخت كرد . اين دستگاه نخستين گوشي تلفن ياور دنيا بود . تلفني كه توسط آقاي كوپر ساخته شده، تلفني كه الهام گرفته از يك فيلم با مضمون فضا و انسان هاي فضايي بود . اين تلفن همراه بي سيم 25 سانتي متر ارتفاع و وزن تقريبي 1 كيلوگرم داشت . گوشي تلفن 25 سانتي آقاي كوپر فقط به برهه زماني 20 دقيقه شارژ داشت و سپس از اتمام شارژ بايد به منبع تغذيه وصل مي شد . شركت موتورلا كه اين روزا يكي از كمپاني هاي معتبر در ميدان گوشي تلفن همپا مي باشد ايده آقاي كوپر را خريد و در غايت در سال 1983 نوآوري مارتي كوپر به وسيله شركت موتورلا روانه بازار شد . اسم اين موبايل داينوك تالك 8000 بود كه يك برگه كليد 20 دكمه اي و يك آنتن بلند داشت . اين تلفن همراه ۴ هزار دلار قيمت داشت و ۱۰ دقيقه به قدمت باتري آن بيشتر شده بود . 
Motorola DynaTAC 8000X موتورلا 
امروزه با همگي گير شدن تكنولوژي‌هاي ارتباطاتي، سن به كار گيري و دسترسي به وب و تكنولوژي‌هاي ارتباط جمعي، هرچه عمده تحت آمده ميباشد . خردسالان و نوجوان ها چه در محفظه خانواده و چه در محفظه مدرسه، مشغول با اينترنت و گونه هاي تكنولوژي‌هاي رايانه‌اي و ارتباطي مي‌باشند . علاوه بر كاربردهاي سرگرمي و بازي، امروزه به كارگيري از ادوات رايانه‌اي براي كاربري‌هاي آموزشي هرچه بيشتر واجب به نظر ميرسد . مجموعه تبلت فون در حيث داراست ارشادوراهنمايي كاملي براي شما والدين عزيز كه قصد داريد براي فرزندان دلبند خويش امكانات دسترسي به اين مدل از تكنولوژي را مهيا نماييد، ارايه نمايد . دسترسي به تكنولوژي چند رسانه‌اي و اينترنت، بخش اعظم از شيوه كامپيوتر، لپ تاپ، تبلت و تلفن همراه مرسوم مي باشد . امروزه با توجه به حجم و قيمت بالاي كامپيوتر و لپ تاپ و همچنين دشواري استعمال و حمل و نقل از آنها، يوزرها بيشتر ترجيح مي‌دهند با استعمال از دستگاه‌هاي هم پا به اين فناوري‌ها دسترسي پيدا كنند . از بين تلفن همراه و تبلت، تبلت آيتم مناسب‌تري به لحاظ مي‌رسد، چون با ارزش پايين‌تر، تجهيزات بيشتري در اختيار استفاده كننده قرار مي‌گيرد و براي اموري چون وبگردي، مطالعه و ديدن فيلم و تصاوير، برگه نمايش بزرگتر عمل را راحت‌تر مي‌كند . همينطور با دقت به تصميم وزارت يادگرفتن و رشد مبني بر هوشمند سازي مدارس، چنين به حيث مي رسد كه براي كاربري نونهالان و نوجوان ها عزيز، شايسته ترين گزينه تبلت مي‌باشد . با طبقه بندي رده سني نوباوه و نوجوان به سه مقام يعني تا ۶ سالگي كه اين دوستان خوب فعلا مكتب نمي‌روند، از ۵ تا حدود ۱۱ سالگي كه دانش آموز مدت ابتدايي محسوب مي گردند و رده نوجوان بالاي ۱۱ ساله و گونه بندي و تفكيك نيازهاي دوستان براي هر رده، ويژگي‌هاي تبلت‌هاي مناسب را معرفي ميكنيم . 
راهنماي خريد تبلت علم آموزي و تبلت مطلوب كودكان رده سني نونهالان براي خردسالان تا ۶ سال، تبلت قضيه به كارگيري بايد ويژگي‌هاي خاصي داشته باشد . عموما تصميم پدر و مادر در اين قضيه تعيين تبلت‌هاي بدون سيم كارت است، چرا كه اين تبلت‌ها اكثر جنبه سرگرمي – آموزشي دارند تا كاربري‌هاي ارتباطي . ديگر ويژگي تبلت‌هاي كودكان، استمرار و پايداري فيزيكي هست . به هر درحال حاضر تبلت‌ها و كليه اسباب الكترونيكي، مقاومت حتمي در برابر ضربه، افتادن و … را ندارند . روش حل پيشنهادي خريد تبلت ارزان قيمت مي‌باشد كه در رخ بروز مسايلي نظير ضربه و شكستگي، جايگزيني و جبران هزينه براي والدين راحت‌تر باشد . هر چند مدل‌هايي از تبلت خردسالان بوسيله شركت‌هاي آفريننده ايجاد گرديده است، البته با دقت به پايين بودن تنوع اين گونه از تبلت‌ها و مشكلاتي كه در مورد تامين قطعات دارند، خريد تبلت‌هاي ارزان ارزش پايين منزلت از برندهاي ميانگين بخش اعظم پيشنهاد مي شود . علاوه بر تحت بودن تنوع، عموما تبلت‌هاي سري كودك ها از سيستم استدلال اندرويد استاندارد استفاده نمي كنند و بيشتر شبيه به دستگاه‌هاي بازي مي باشند تا تبلت . به همين دليل استفاده از اين تبلت‌ها براي كاربري‌هاي آموزشي تقريبا غير ممكن مي باشد . رويكرد حل ديگر براي حل مساله مقاومت فيزيكي، خريد كيف و كاور مطلوب و حافظ صفحه سناريو شيشه‌اي براي تبلت ميباشد كه مقاومت فيزيكي تبلت را تا حد زيادي بهبود مي بخشد . در موضوع پردازنده، رم و خاطر داخلي، تبلت‌هاي جايگاه پايين مطلوب مي‌باشند . بطوري كه خاطر رم 1 گيگابايتي با پردازشگر دو هسته‌اي، پاسخگوي نياز فرزندان عزيز شما خواهد بود . 
راهنماي خريد تبلت دانش آموزي و تبلت مناسب كودكان جايگاه سني ۶ تا حدود ۱۰ سال – تبلت هاي دانش آموزي بارزترين ويژگي تبلت‌هاي علم آموزي، سواي سيم كارت بودن آنهاست . اصطلاحا تبلت‌هاي دانش آموزي در بازار به تبلت‌هاي بدون سيم كارت اطلاق ميگردد . اخيرا با توجه با ذيل آمدن قيمت تبلت‌هاي سيم كارت خور، پدر و مادر ترجيح مي دهند تبلت تنظيم شده قابليت و امكان نصب سيم كارت داشته باشد و در صورت صلاحديد سازه به شرايط، سيم كارت نصب گردد . تمام تبلت‌هاي جانور در بازار، قابليت و امكان اتصال به وب از نحوه WiFi را دارا هستند و با دقت به اينكه در اين رده، اكثر كاربري‌هاي آموزشي تبلت مد نظر قرار مي‌گيرد، پاسخگوي نياز آموزشي مي باشد . در تبلت دانش آموزي به نظير مقام نونهالان، مقاومت فيزيكي مطرح نيست و اكثر جنبه كاربردي تبلت‌ها موضوع بحث ميباشد . در اين رده، كيفيت برگه نمايش مناسب، بضاعت و توان پردازش قابل پذيرش و امكانات ارتباطاتي، نقش لبريز رنگ‌تري دارااست . امروزه استفاده از فيلم و تصاوير يكسري رسانه‌اي و محتواي الكترونيك از طرف آموزش و پرورش و مدارس، معمول شده است . بدين جهت حافظه داخلي تبلت اهميت بيشتري پيدا مينمايد كه پشتيباني از كارت حافظه‌ جانبي تا حجم بالا هم پاسخگوي اين نياز هست . ضرورت صفحه نمايش بزرگتر و باكيفيت‌تر در كاربري مطالعه بخش اعظم به چشم ميايد . پس در مجموع، ورقه نمايش بزرگتر و با كيفيت‌تر، پردازنده و رم مناسب و ارزش مقرون به صرفه گروه نكاتي مي باشد كه براي خريد تبلت علم آموزي بايد مد نظر داشته باشيد . 
راهنماي خريد تبلت علم آموزي و تبلت مطلوب كودكان رده سني بالاي ۱۰ سال نيازهاي اين رده از يوزرها با نيازهاي موضوع نظر كاربران معمول تفاوت چنداني ندارد، مگر اين كه با توجه به حيث والدين به كار گيري از سيم كارت به صلاح نباشد . يوزرها اين منزلت سني در كنار كاربري‌هاي آموزشي و وبگردي، عموما بازي‌هاي سنگين وزن با تبلت خويش اجرا مي كنند و دستگاه‌هايي كه براي اين رده توصيه مي‌شود، تبلت‌هاي ميان رده و بالا رده است . تصميم در موضوع سيم كارت خور بودن و نبودن تبلت نيز عمده مربوط به عهده خود خانواده‌ها مي باشد و بر مبنا وضعيت فرق مي كند . در خريد براي اين رده، مطلقا در نظر داشته باشيد تبلت علاوه بر كاربري‌هاي آموزشي معمول، بتواند برنامه‌ها و بازي‌هاي سنگين وزن و سه بعدي را اجرا كند . بالا رده‌هاي لنوو، ايسوس و تبلت‌هاي هواوي و سامسونگ با دقت به اين نيازها، ميتوانند انتخاب‌هاي خير و خوبي باشند . 

موضوع:
برچسب‌ها: خريد اپل واچ، خريد آيپد،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]